Встановлюючи нові стандарти

Абсолютно новий TUCSON Hybrid встановлює нові стандарти у сегменті позашляховиків завдяки вражаючому асортименту сучасних інтелектуальних технологій. Насолоджуйтесь прогресивною мультимедіа, а також найкращими у своєму класі функціями безпеки та передовими системами допомоги водієві.

Мультимедіа

Сучасні можливості зв’язку.

Абсолютно новий TUCSON оснащений багатьма новітніми технологіями, на кшталт сервісів LIVE Hyundai та 10,25-дюймою навігаційною мультимедійною системою.

 1. Особливості Hyundai TUCSON Hybrid | Автопланета Кременчук - фото 10

  10.25” екран та сенсорне управління.

  Новий 10,25-дюймовий дисплей гармонійно інтегрований у повністю сенсорну центральну консоль. Вся навігація, пошук інформації та управління кліматом здійснюється за допомогою сенсорних кнопок.

 2. Особливості Hyundai TUCSON Hybrid | Автопланета Кременчук - фото 11

  10.25” цифрова панель приладів.

  Цифрова панель приладів відкритого типу підкреслює технологічність водійського місця. Ми прибрали традиційний козирок панелі приладів для посилення відчуття простору всередині.

 3. Особливості Hyundai TUCSON Hybrid | Автопланета Кременчук - фото 12

  Розширене розпізнавання голосових команд.

  Активуйте та керуйте такими функціями, як налаштування клімату, мультимедіа та відкриття багажника, а також обігрівом керма чи сидінь за допомогою голосових команд.

  Опції

  Багатий на комфорт та опції.

  Універсальний та мультимедійний, абсолютно новий TUCSON також відрізняється великим рівнем комфорту. Розумні функції, такі як дистанційне складання сидінь, роблять завантаження вантажу швидким та простим. А розумна система легкого доступу забезпечує просте управління переднім пасажирським сидінням. Вашим пасажирам сподобаються підігрів передніх та задніх сидінь, а також режим Multi Air з непрямими вентиляційними отворами для більш приємного внутрішнього клімату.

  Особливості Hyundai TUCSON Hybrid | Автопланета Кременчук - фото 18

  Смарт система відкриття багажника.

  Насолоджуйтесь легким завантаженням. Багажник відкривається автоматично, коли виявить близькість смарт-ключа протягом 3 секунд - що особливо практично, коли ви виходите з магазину з обома зайнятими руками. Більше того, ви можете налаштувати висоту та швидкість підйому дверці багажника відповідно до своїх уподобань.

  1. Особливості Hyundai TUCSON Hybrid | Автопланета Кременчук - фото 19

   Форма акумулятора, що економить простір.

   Новий TUCSON має один з найбільших запасів місця на 2-му ряді сидінь у своєму класі. Акумулятор встановлений під сидіннями 2-го ряду, зберігаючи стільки ж багато місця для ніг, як і у версії з традиційним силовим агрегатом.

  2. Особливості Hyundai TUCSON Hybrid | Автопланета Кременчук - фото 20

   Універсальне складання заднього сидіння.

   Для поліпшення зручності та універсальності задні сидіння тепер можна скласти у співвідношенні 40:20:40. Більш того, важелі на бокових стінках багажника дозволяють складати сидіння дистанційно.

   Відчуйте новий рівень контролю клімату.

   Давайте дивитися правді в очі. Усі різні. Хтось любить гаряче, а хтось - прохолодніше. Ось чому ми оснастили абсолютно новий TUCSON технологією Multi-Air Mode. Завдяки технології відбувається розсіювання повітря через непрямі та прямі вентиляційні отвори, тому повітря дме більш м'яко, але загальний обсяг надходження повітря залишається таким самим. А тризонний клімат-контроль дозволяє встановлювати різні температурні зони для водія, пасажирів передніх і задніх сидінь.

   Безпека

   Найкраща у своєму класі безпека та пакет асистентів допомоги водієві.

   Завдяки найкращим у своєму класі вдосконаленим системам допомоги водієві та активному пакету безпеки з набором інноваційних функцій, абсолютно новий TUCSON Hybrid забезпечує ще більше спокою. Оснащений покращеною системою з семи подушок безпеки, він вперше має центральну подушку безпеки, що є унікальним для цього сегменту. Це запобігає зіткненню пасажирів переднього ряду між собою, мінімізуючи ризик серйозних травм.

   1. Особливості Hyundai TUCSON Hybrid | Автопланета Кременчук - фото 26

    Асистент запобігання зіткненню спереду та при лівому повороті (FCA JX).

    Система FCA автоматично гальмує, коли виявляє раптове гальмування автомобіля попереду або пішоходів чи велосипедистів на вашому шляху. Тепер систему оновлено функцією Junction Turning, що спеціально відкалібрована для запобігання фронтальним зіткненням при повороті ліворуч на перехрестях.

   1. 1
   1. Особливості Hyundai TUCSON Hybrid | Автопланета Кременчук - фото 27

    Асистент утримання автомобіля в смузі руху (LFA).

    Абсолютно новий Tucson оснащений системою Асистентом утримання в смузі руху (LFA). При активації він тримає автомобіль в центрі своєї смуги на швидкості між 0 та 180 км/год на шосе та вулицях міста.

   1. 1
   1. Особливості Hyundai TUCSON Hybrid | Автопланета Кременчук - фото 28

    Асистент управління дальнім світлом (HBA).

    Асистент HBA (High Beam Assist) автоматично перемикається на ближнє світло при виявленні зустрічного автомобіля, або автомобіля, що рухається попереду в попутному напрямку. У разі відсутності поруч транспортних засобів, система знов вмикає дальнє світло, збільшуючи діапазон огляду водія.

   1. 1

   Асистент руху по шосе (HDA).

   Вперше, абсолютно новий TUCSON Hybrid оснащено системою допомоги при їзді по шосе (HDA). Ця функція являє собою комбінацію системи допомоги при русі в смузі руху та інтелектуального круїз-контролю на основі навігації, що використовує датчики та дані навігації для забезпечення безпечних маневрів, а також для автоматичного регулювання швидкості входження в поворот на шосе чи розпізнавання обмежень швидкості. Спеціальна кнопка на кермі дозволяє водію активувати HDA лише одним натисканням.

   Особливості Hyundai TUCSON Hybrid | Автопланета Кременчук - фото 29
   Особливості Hyundai TUCSON Hybrid | Автопланета Кременчук - фото 32

   Асистент дистанційного паркування (RSPA).

   TUCSON Hybrid може дистанційно заїхати та виїхати з місця для паркування одним натисканням кнопки на смарт-ключі.

   Особливості Hyundai TUCSON Hybrid | Автопланета Кременчук - фото 33

   Покращений захист завдяки 7 подушкам безпеки.

   TUCSON Hybrid має вдосконалену систему семи подушок безпеки, включаючи центральну подушку безпеки, яка є унікальною в цьому сегменті.

   Слідкуючи за безпекою своїх дітей.

   Абсолютно новий TUCSON Hybrid був покращений зразковим асортиментом передових інтелектуальних технологій, щоб гарантувати, що ви - і ваша сім'я - можете залишатися в безпеці в кожній подорожі. Ми включили кілька функцій, які допоможуть вам додатково стежити за своїми дітками.

   Особливості Hyundai TUCSON Hybrid | Автопланета Кременчук - фото 34

   Система попередження для безпечного виходу з автомобіля.

   Ця розумна функція допомагає уникнути аварій, виявляючи транспортні засоби, що наближаються ззаду і видає звукове та візуальне попередження на панелі приладів та дзеркалах заднього огляду.

   Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
   1. 1
   2. 2